Söögivahetund

Muudame toiduga seotud hetked vahvateks animatsioonideks! Tegutseme ja animeerime nii arvutis kui ka paberil.

• Animatsioon graafikalauaga: Õpime, kuidas kasutada graafikalauda, et luua sujuvaid ja omanäolisi digitaalseid animatsioone. Noored saavad kogemuse joonistamisest ja animeerimisest arvutis ja digitaalse pliiatsiga.
  • Paberianimatsioon: Avastame traditsioonilise animatsiooni võlu joonistades kaadreid paberile ja luues neist liikuvaid pilte. See tegevus aitab mõista animatsiooni põhiprintsiipe ja arendada ühtlasi ka käelist osavust.
  • Pixlianima: Katsetame pixel-art animatsiooni loomist kasutades selleks spetsiaalset tarkvara. Kursuslased saavad teada, kuidas väikestest pikslitest saab kokku panna keerulisi ja detailseid liikuvaid pilte.

Kursusel:

• Anname noortele ülevaate erinevatest animatsioonitehnikatest ja tööriistadest.
  • Toetame noorte loovuse ja tehniliste oskuste arengut nii digitaal- kui ka traditsioonilises kunstis.
  • Pakume lõbusat ja harivat kogemust, mis innustab lapsi oma ideid ellu viima.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.

Põhijuhendaja: Sondra Lampmann