3D amps

3D modelleerimises sukeldume toiduainete kujutamise maailma.
Modelleerime ja animeerime toitu ja pakendeid ning loome nendest isuäratavaid stseene.

Mida me teeme:

• 3D modelleerimine: Õpime, kuidas luua erinevaid toiduaineid ja pakendeid kolmemõõtmelises keskkonnas. Saame teada, kuidas kasutada modelleerimistarkvara Blender, et kujundada toitu kujutavaid 3d mudeleid.
  • 3D animatsioon: Animeerime ehk paneme loodud toidumudelid elama. Õpime, kuidas panna oma looming liikuma ja luua dünaamilisi stseene, mis tõmbavad vaatajate tähelepanu.
  • Stseenide loomine: Kombineerime modelleeritud ja animeeritud elemendid, et luua terviklikke ja isuäratavaid 3D toidustseene. Keskendume valguse, tekstuuride ja kompositsiooni kasutamisele, et saavutada võimalikult tõetruu tulemus.

Kursuse eesmärgid:

• Anda lastele põhiteadmised ja oskused 3D modelleerimisest ja animatsioonist.
  • Arendada laste tehnilist ja kunstilist võimekust digitaalses keskkonnas.
  • Pakkuda lõbusat ja harivat kogemust, mis innustab loovust ja tehnilist mõtlemist.

Kursusel on meie poolt 9 arvutiga varustatud töökohta.
Võimalus osaleda kursusel ka enda sülearvutiga, kus on peal toimiv Blender programm.
(Anna enda sülearvutiga osalemisest meile märku tellimuse kommentaaris või meili teel.)