3D surf

Sellel 3D modelleerimise kursusel surfame anima mere lainel!

Ehk vaatame mere poole ja teeme tutvust mere kujutamise maailmaga. Näiteks on mere temaatikaga seotud paadid, laevad, purjekad, surfilauad, kalad, hülged ja mullid.

Mida me teeme:

• 3D modelleerimine: Õpime, kuidas luua erinevaid kolmemõõtmelisi merekeskkondi ja -esemeid. Kasutame selleks vabavaralist modelleerimistarkvara Blender.
  • 3D animatsioon: Animeerime ehk paneme loodud esemed elama. Õpime, kuidas panna oma looming liikuma ja haarata sellega vaataja tähelepanu.
  • Stseenide loomine: Kombineerime modelleeritud ja animeeritud elemendid. Keskendume valgusele, tekstuuridele ja kompositsioonile, et saavutada võimalikult tõetruu tulemus.

Kursuse eesmärgid:

• Anda lastele põhiteadmised ja oskused 3D modelleerimisest ja animatsioonist.
  • Arendada laste tehnilist ja kunstilist võimekust digitaalses keskkonnas.
  • Pakkuda lõbusat ja harivat kogemust, mis innustab loovust ja tehnilist mõtlemist.

Kursusel on meie poolt 9 arvutiga varustatud töökohta.

Võimalus osaleda kursusel ka enda sülearvutiga, kus on peal toimiv Blender programm.
(Anna enda sülearvutiga osalemisest meile märku tellimuse kommentaaris või meili teel.)