Eine murul

Sellel kursusel muutub piknikule kaasa võetud toit seikluslikeks tegelasteks ja värvikateks stseenideks.

Mida me teeme:

• Seiklus kommimaal: Loome animatsioonid, kus värvilised kommid ja maiustused ärkavad ellu. Lapsed õpivad, kuidas modelleerida ja animeerida magusat maailma, kus igal kommil on oma iseloom ja lugu.
  • Sajab lihapalle: Kujutame ette maailma, kus taevast sajab lihapalle ja teisi maitsvaid hõrgutisi. Õpime, kuidas animeerida lõbusaid stseene, kus toit on peategelane.
  • Muffinite murumängud: Muudame muffinite seiklused murul lõbusateks ja põnevateks animatsioonideks, kus laste enda loodud karakterid muutuvad multika tegelasteks. Lapsed õpivad looma narratiivi ja arendama oma loomingulist mõtlemist.
  • Makaroni tegelased: Loome lõbusaid ja ainulaadseid makaroni tegelasi ning anname neile elu animatsiooni kaudu. See tegevus arendab laste kujutlusvõimet ja tehnilisi oskusi.

Sellel kursusel:

• Tutvustame lastele animatsiooni ja modelleerimise põhitõdesid.
  • Toetame laste loovuse ja jutustamisoskuse arengut.
  • Pakume lõbusat ja interaktiivset keskkond, kus lapsed saavad oma ideid teostada ja jagada.

Grupi suurus ühe juhendajaga on kuni 12 õpilast.