fbpx

Hundu suurele ekraanile

Hundu suurele ekraanile

 

Kas Sa Hundut tead? 

Hundu on üks lahe tegelane, kellega oled ehk kohtunud Pöffi laste- ja noortefilmide alafestivalil Just Film. Hundu on selle festivali maskott! Ta on tervitanud filmihuvilisi ja ära vaadanud kõik Just Filmil linastunud teosed. Sealjuures on ta vahel kurbusest kuu poole ulgunud ja vahel elevusest kinotoolis nihelenud. Hundule meeldivad filmid väga! Nii väga, et sel aastal tahab Hundu ka ise filmilinale saada! 

Selleks, et Hundu saaks oma unistuse teoks teha ja ekraanil särada on vaja noori, kuid siiski juba mingit kogemustepagasit omavaid animaatoreid. Kui tahad olla üks, kes Hundut tema ekraaniteel aitab, siis tule meie suvekursusele „Just filmi me teeme ehk saadame Hundu suurele ekraanile“. Ühistööna valmib tükike linateosest, mis aitab Hundu unistusel täituda ja lennutab Hundu otse suurele ekraanile!

NB! Animakooli 2023/2024 õppeaasta huvikooli kursusega liitunule soodsam osalustasu 😉

Lisainfoks! Just Film toimub igal aastal novembrikuus ja festivali raames linastub umbes 50 filmi, mida käib vaatamas kokku ligi 20 000 filmihuvilist. Sel aastal toimub Just Film 3.-19. november. Pane kalendrisse kirja ja mine vaata, kas Hundut näed!

Toeta animakooli

Iga Teie lisatoetus on meie jaoks väga oluline! Selle abil saame panustada enam oma õppevahendite kaasajastamisse.

Mis teoksil

KõikUued
ARSi hüpikmüügi töötuba

ARS hüpikmüük 9. detsember Peagi on käes iga-aastane ARSi hüpikmüük!  Laupäeval, 9. detsembril, on...

Loe edasi
Hundu suurele ekraanile

Hundu suurele ekraanile   Kas Sa Hundut tead?  Hundu on üks lahe tegelane, kellega...

Loe edasi
Loomaaia lood ehk ANIMAlsSCHOOL

Teadushuvi õpipäevad: Loomaaia lood ehk ANIMAlsSCHOOL Esmakordselt toimuvad Animakoolis teadushuvi õpipäevad “Loomaaia lood ehk...

Loe edasi