TÖÖTOAD

KOOLID ja LASTEAIAD

Animakool viib läbi animatsiooni töötube kooliõpilastele, lasteaiarühmadele või noortekeskustele.

Animatsiooni töötuba sobib tundi rikastama ja käsil olevaid õppeteemasid tõlgendama, avardama silmaringi animatsioonist ja filmist, pakkuma lastele uut ja loomingulist tegevust või hoopis laheda tegevusena kooli üritusele.

Töötuba saab sobitada tunni teemadega – lapsed saavad teha filmi mõnel parasjagu käsil oleval teemal. Samuti aitame teostada konkreetset filmiideed, näiteks vahvat klippi lasteaia lõpupeole või midagi mälestuseks lõppevast kooliaastast.
Soovi korral saame õpetada animatsioonide tegemist kasutades kooli või laste endi olemasolevaid nutiseadmeid.

Tavapärase töötoa kirjeldus

Töötoa jooksul tutvume animatsiooni ja selle erinevate liikidega ning praktilises osas kavandame ja viime ellu oma filmiidee.
Tavapärast töötuba alustame väikese, lõbusa filmitrikkidega animatsiooni tegemisega, kus osalised on ise tegelasteks. Seejärel asuvad nad väiksemates gruppides tegema oma animatsioone.
Töötoa jooksul läbitakse kõik filmi tegemise etapid tegelaste loomisest kuni monteerimiseni ja võimalusel helindamiseni. Töötoa lõpus vaatame üheskoos tehtut.
Tehtud animatsioonid saadame pärast töötuba Teile e-mailiga allalaetava lingina.

Töötuppa saab tulla meie juurde Animakooli, aga hea meelega tuleme ka Teie juurde. Teie juurde tulekul on hind pisut kallim. Teie juures töötoa läbiviimiseks on vaja vaid ruumi laudade ja toolidega, elektrit ja filmide vaatamiseks projektorit või suurt ekraani, ülejäänu eest muretseme meie!

Kestvus
  • Kooliõpilastele 2,5 h (150 min)
  • Lasteaiarühmale 2 h (120 min)

* Kooliõpilaste 2 h töötoa jooksul alustame kohe gruppides animatsioonide tegemist ja filmitrikkide osa jääb ära.

Hind

Meie juures:
2,5 h kuni 12 osalejale 145 eurot
2,5 h kuni 24 osalejale 240 eurot

2 h kuni 12 osalejale 115 eurot
2 h kuni 24 osalejale 200 eurot

Teie juures
(*väljaspool Tallinnat lisandub transporditasu 0,30 €/km):
2,5 h kuni 12 osalejale 167 eurot
2,5 h kuni 24 osalejale 310 eurot
2,5 h kuni 36 osalejale 460 eurot

2 h kuni 12 osalejale 138 eurot
2 h kuni 24 osalejale 253 eurot
2 h kuni 36 osalejale 375 eurot

Käesolevad soodushinnad kehtivad ainult koolidele ja lasteaedadele tööpäevadel korraldatavatele töötubadele ja eeldusel, et töötoa jooksul Animakoolis ei ole lisategevusi (laste suupisted või kingituste jagamine).

Hinnale ei lisandu käibemaksu ning hinna sees on kõik töötoa jaoks vajalikud materjalid ja tehnika kasutamine.

Võta ühendust

Kui Te tahate laste ja noortega teha midagi erilisemat, osalejaid on rohkem või soovite pikemat töötuba, siis võtke meiega ühendust ja me anname lisainfot või mõtleme Teiega koos välja toreda ürituse!

Kirjuta: info@animakool.ee või täida kontaktivorm.