HUVIKOOL

Animakool on õige koht neile lastele ja noortele, kes on huvitunud animatsioonist ning tahavad ennast mitmekülgselt arendada. Animafilmi õpe tutvustab animatsiooni tehnikatel baseeruvaid multimeedia kasutusvõimalusi, arendab meediataiplikkust, loovat mõtlemist ja tehnilisi oskusi.

Õppetöö põhirõhk on erinevate animatsioonitehnikate läbikatsetamisel ja praktilisel kogemusel, kuidas klassikalise animatsiooni võtteid filmi- ja meediakunstis rakendatakse.
Animakoolis lõimuvad erinevad loomingulised tegevused: kunstiline kujundamine ja disainimine, käsitöö, loovkirjutamine, joonistamine, animeerimine, monteerimine, helindamine.

Animatsioon aitab arendada oma lugude jutustamise, joonistamise ja meisterdamise oskusi. Vanemas koolieas pakume huvilistele lisaks filmitegelmisele ka katsetusi 3D arvutigraafika vallast.

Õppetöö aluseks on registreeritud õppekava: Animafilm 81661*

Kuidas leiad õige kursus?

Valiku lihtsustamiseks on eri vanusegrupid  eraldatud eri värvidega.

1. Esmaseks orientiiriks iga kursuse juures soovituslik vanus noorimatele osalejatele.

Enamus kaaslasi saab seega olema sama vanad või vanemad kui märgitud iga.

2. Teiseks lähtepunktiks on ajaline sobivus.
Kui soovitud kursus on juba täis või ajaliselt sobib ainult mõnele teisele vanuseastmele mõeldud kursus, siis helista või kirjuta meile ja vaatame, mis me teha saame.
Kui kahtled, tule PROOVITUNDi

Kui aga oled kursuse välja valinud, aga sees on veel väike kõhklus või ärevus, siis kõige pealt saab tundi ka proovima tulla – et kuidas aeg, koht, tegevus ja kaaslased sinuga sobivad. Selleks palume aga meid ette hoiatada, et oskaksime teid oodata.

Uutel õpilastel on võimalus tulla esimesse tundi tasuta.

Õpilane saab osaleda ühes proovitunnis.
Proovitundi registreerimine ei taga kohta kursusel.

Registreeru proovitundi

Valiku lihtsustamiseks on eri vanusegrupid eraldatud eri värvidega.

2021/2022 ÕPPEAASTA

Õppetöö algab 6. septembril 2021 ja lõppeb 31. mail 2022.

Huvikooli kurssutega saab liituda aasta jooksul igal ajal.

Leia endale (lapsele) sobiv vanusegrupp ning seejärel tutvu kursuste aegadega, et leida sobivaim.

Erinevad vanusegrupid on eraldatud erinevate värvidega.
Sama vanusegrupi kursuste sisu on sama, erineb vaid toimumise aeg ja / või juhendaja.
Kui vajad valiku tegemisel abi, võta meiega julgelt ühendust

Õppetööd ei toimu ametlikel koolivaheaegadel!

kursuste eest tasumine

Iga kursuse juures on välja toodud semestri hind.

Tasuda on võimalik nii ühe semestri kaupa (3 semestrit kokku/3 makset) kui ka kogu õppeaasta korraga.
Makstes korraga kogu õppeaasta – soodustus 10%

Lisaks soodustused:

• Kaks ja enam lapsi ringides – soodustus teise lapse õppemaksust 5% (soodustus arvestatakse väiksemast tasust).
  • Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed – soodustus 5%

Lisa soodustuste sooduskoodi saamiseks võta meiega ühendust või valides arve alusel tasumise, kirjutage soodustuse soov kommentaari lahtrisse.

Hindadele ei lisandu käibemaksu. Registreeritud õppekava annab võimaluse taotleda tulumaksusoodustust.

5-7 aastased
Animasellid