Animaõpe

Animakool on paik, kus sa unustad aja ja avastad endas peidetud lapsemeelsuse ning loomingulisuse.

Seiklus algab sinu kui osaleja fantaasias ja sina ise oled oma kujutluse elluvormistaja. Lihtne!
Õppimisvõimalusi on meil pakuda pikemaid ja lühemaid. Läbi õppeaasta saab ühineda huvikooli kursustega, koolivaheaegadel korraldame nii sissejuhatavaid kui erinevate teemadega animatsiooni lühikursuseid, meiega koos saab teha oma kooli löövtööd ning lisaks korraldame koolitusi õpetajatele ja viime läbi kursuseid täiskasvanutele.

Huvikool

Animakoolis lõimuvad erinevad loomingulised tegevused: kunstiline kujundamine ja disainimine, käsitöö, loovkirjutamine, joonistamine, animeerimine, monteerimine, helindamine.

Animaringid

Õpilaste registreerimine neisse ringidesse toimub kooli kaudu. Täpsemat infot küsige koolist.

Projektitund

Projektitund pakub võimalust õpilasel tegeleda huviringi õppeplaanist sõltumata ainult enda projektiga.

Lühikursused

Lühikursuste alt leiad koolivaheajaks kursuseid.
Eraldi on kursused ka õpetajatele, täiskasvanutele
Loe lähemalt, milline kursus sobib sulle.