Töötoad

Sünnipäevad

Korraldame ägeda sünnipäevapeo animatsioonide tegemisega!

Sünnipäev on meil kõigil üks kord aastas ja selle erilisus võiks meelde jääda kõigile sünnipäevalistele. Animatsiooni sünnipäeval teeme sõpradega koos valmis multifilmid, mida sünnipäeva lõpus naerulaginal üheskoos vaadata. Valminud filmid saadame sünnipäevalapsele ka mälestuseks ja teistega jagamiseks. Veel aastategi pärast on vahva tehtud animatsioone vaadates meenutada seda olulist hetke.

Animatsioonisünnipäevad sobivad alates 4-aastastele. Sünnipäevalapse ülemist vanusepiirangut pole, nii et pidutsema võivad tulla ka täiskasvanud ja uues nooruses olevad multika huvilised.

Tavapärane pidu meiega kestab 2,5 h. Noorematele, 4-5 aastastele sünnipäevalistele teeme lühema 2 tunnise peo.

Valida saab mitme sünnipäeva paketi vahel, kus saab erinevates tehnikates animafilmi tegemist proovida.
Niisiis, kui oled korra juba meie juures sünnipäeva pidanud, siis vaata, mida uut põnevat meil on.

Sünnipäeva töötoad kestavad 2 või 2,5 tundi ning igal peol tutvume lisaks veel piksillatsiooniga ja teeme seltskonnast liikuva sünnipäevapildi, kus osalised on ise tegelasteks.

Sünnipäevade paketid

pikutajad

Sünnipäev „Pikutajad“ on juba traditsiooniliseks muutunud lamenuku tehnikat tutvustava töötoaga sünnipäev, mis ei vea kunagi alt.  Siin on tegelased joonistatud ja värvilisest paberist välja lõigatud. Lamenuku maailmas on meie poolt vaadates kõik pikali maas. Pikalt aga sealsed paberist tegelased ei pikuta, sest ka lamedas maailmas juhtub nii mõndagi.

Terav pliiats

Sünnipäev “Terav pliiats” on joonistamishuvilistele parim valik. Just joonisfilmi tehes saab oma vahvate ideedega kõige lennukamalt ümber käia ning neis animatsioonides gravitatsioon ja füüsikaseadused ei kehti.

Väikesed võlurid

Sünnipäev “Väikesed võlurid” sobib imeliselt alates 4-aastastele väiksematele multikasõpradele. See sünnipäeva töötuba kestab 2 tundi ja oleme ettevalmistanud noorematele sünnipäevalistele sobivad vahendid ja programmi.

Jalad maas

Sünnipäeval „Jalad maas“ tõusevad oluliselt kosunumad ja ümaramad nukud püsti ja jalule. Siin anname oma tegelastele kuju plastiliinist. Teadagi, et plastiliinist saab voolida kõike, mis pähe tuleb ja näpud lubavad.

Pea pilvedes

Sünnipäeval „Pea pilvedes“ võib tõesti pea pilvedesse sattuda koos ülejäänud sinuga. Või veel kõrgemale kosmosesse või hoopis ookeani sügavustesse. Siin mängime green screeni võimalustega, katsetame eriefektidega ja teeme filmitrikke.

Erisoov

Lisaks saame välja mõelda midagi täiesti erilist Teie soovide järgi. Saame teha töötuba ka mõnes muus animatsiooni tehnikas või kasutades Teie lapse lemmik mänguasju või hoopis legosid.

Broneerimise info

Broneerimistasu on 50 eurot.
Töötoa hind sõltub sünnipäeva paketist, osalejate arvust ja toimumise kohast. Täpsed hinnad on ära toodud sünnipäeva kirjelduse all.

Tutvuge kindlasti meie sünnipäeva töötoa broneerimise, selle eest tasumise korra ja kodukorraga.

Broneerimistasu tasudes kinnitate ka oma nõusolekut antud tingimustega.

Broneeritud Ajad

Aeg

Meie juures Animakooli ruumides saab septembrist maini pidada sünnipäevi reede õhtuti või laupäeval, pühapäeval.

Koolivaheaegadel ja suvel küsige ka teiste aegade kohta.

• Reedeti 17:00 – 19:30
  • Laupäeviti: 12:00 – 14:30; 15:00 – 17:30; 18:00 – 20:30
  • Pühapäeviti: 11:00 – 13:30; 14:00-16:30; 17:00-19:30
  • Teie juures Teie valitud ajal – klient valib aja vabalt
Söögid-joogid

Söökide valikul soovitame nn rootsi lauda – pidulistel on tavaliselt väga põnev ja töötuba tegevust täis ning söömisele väga palju aega pühenduda ei ole. Töötoa lõpus on kindlasti hea hetk tordi või kringli söömiseks ja soovi korral küünalde ära puhumiseks. Soovi korral võtke tordile küünlad kaasa!

Kohapeal on meil olemas kaks morsikannu, veekeedukann, filterkohvi masin, presskann, väike teekann, viis suuremat taldrikut vaagnateks, mõned kausid, 20 kruusi ja klaasi, väiksed taldrikud, lõikelaud, tordilabidas, lõikenoad. Ülejäänud vajalik tuleks endal kaasa võtta.

Parkimine

Animakooli külastajad saavad kasutada parkimiseks üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks.
Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi.
Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi.

Sünnipäev Teie kodus või mujal ruumides
Saame Teie juures teha Pikutajate, Jalad maas, Terav pliiats ja Väiksesd võlurid töötube kindlasti. Pea pilvedes töötoa jaoks vajame lisaks võimalust riputada suurele seinapinnale roheline kangas ehk green screen ning ruumis peab olema vabamalt liikumisruumi ehk väga väikses ruumis me kahjuks jääme hätta. Õues ilma varjualuseta töötuba me teha ei saa, sest seal lendavad meie tegelased tuule toetusel laia maailma laiali. Teie ruumides on meil vaja laudu ja toole osalejatele, elektrit ja tehtud animatsioonide koos vaatamiseks projektorit või suuremat ekraani/televiisorit.