Töötoad

Meeskonna töötoad: ANIMA TSOON

Usume, et meeskond on iga asutuse hing ja ühine hingamine edu alus. Animatsioon on oma olemuselt hingestamiskunst. Meeskonna töötoas aitame teie meeskonnal puhuda uue hinge sisse nii teie ettevõtte loole kui meeskonna vaimule.

Sisene Anima Tsooni! Tulge ja tehke oma meeskonna hingele pai!

Animatöötuba on tavapärasest täiesti uudne olukond – siin saab eesmärke seada ja oma missiooni üle arutada teistsuguste tööriistadega, meelelahutuslikus ja loomingulises õhustikus. Animatsiooni tegemine on meeskonnatöö ja animatsioon põnev väljendusvahend, mille piiriks on ainult enda fantaasia.

Nii saab animatöötoas:

• mõelda läbi ja kujutada animatsiooni kaudu teile olulisi teemasid või visuaalselt jutustada oma asutuse lugu,
  • anda oma eesmärkidele ja väljakutsetele sügavam tähendus,
  • koos lugu luues ja teostades töökaaslastega mõnusalt aega veeta,
  • sulatada jääd meeskonnaliikmete vahel ning avastada loomingulisi ja humoorikaid inimesi enda ümber.
MEESKONNA töötoa kirjeldus

Töötuba koosneb erinevatest praktilistest harjutustest ehk õpime läbi tegemise. Kogenud juhendajate abil tutvume animatsiooni kui elututele asjadele (objektide, joonistuste, väljalõigete) hinge andmisega ning valitud tehnikas puhumegi hinge sisse teie oma missioonile.

Töötuba alustame väikese, lõbusa filmitrikkidega animatsiooni tegemisega, kus osalised on ise tegelasteks. Seejärel asume väiksemates gruppides oma lugu animeerima.

Töötoa jooksul läbitakse kõik filmi tegemise etapid loo läbimõtlemisest ja tegelaste loomisest kuni monteerimiseni ja võimalusel helindamiseni. Töötoa lõpus naudime üheskoos tehtut ekraanil.

Tehtud animatsioonid saadame pärast töötuba Teile e-mailiga allalaetava lingina.

Meeskonna töötube saab läbi viia nii meie stuudios või tuleme oma tehnikaga kohale Teie üritusele!
Töötube saame läbi viia nii eesti kui ka inglise või vene keeles.
Info

Meeskonna töötuba kestab 2,5 h, kuid meil on kogemusi ka pikemate ja lühemate koolitustega. Palun uuri teiste formaatide osas täpsemalt!

2,5h töötoa jooksul on aega väikeseks suupisteks. Meil on stuudios pisike köök, kus saab toidud serveerimiseks ette valmistada. Olemas on vesi, kohvi ja tee tegemise võimalus, valik serveerimisnõusid ja kohvikruuse. Me ise toitlustusteenust ei paku, soovi korral vahendame kontakte.

Töötuppa saab tulla meie juurde Animakooli stuudiosse, aga hea meelega tuleme ka Teie üritusele koos tehnikaga kohale.

Teie juurde tulekul on hind pisut kallim. Teie juures töötoa läbiviimiseks on vaja ruumi laudade ja toolidega, elektrit ja filmide vaatamiseks projektorit või suurt ekraani, ülejäänu eest muretseme meie!

2,5 h töötoa hinNAD
  • Meie juures:
    kuni 12 osalejale 300 eurot
    kuni 24 osalejale 500 eurot
    kuni 36 osalejale 700 eurot

• Teie juures*:
    kuni 12 osalejale 400 eurot
    kuni 24 osalejale 650 eurot
    kuni 36 osalejale 900 eurot
    kuni 48 osalejale 1200 eurot

*väljaspool Tallinnat lisandub transporditasu 0,30 €/km
** riigipühadel toimuvad töötoad on pisut kallimad (juhendajate palk riigipühal on kõrgem).

Hinnale ei lisandu käibemaksu ning hinna sees on kõik töötoa jaoks vajalikud materjalid ja tehnika kasutamine.

Võta ühendust

Kui Teil on mõni põnev idee või erisoov, võtke meiega ühendust ja me anname lisainfot või mõtleme Teiega koos välja toreda ürituse!

Saada e-mail info@animakool.ee või täida kontaktivorm