Töötoad

Meeskonna töötoad

Animakool viib läbi animatsiooni töötube meeskondadele meie juures või tuleme oma tehnikaga kohale Teie üritusele!

Töötube saame läbi viia nii eesti keeles kui ka inglise või vene keeles!

Meeskonnale

Pange koos töökaaslastega end uude olukorda ja tehke valmis animafilm. Animatsiooni töötuba pakub meelelahutuslikku ja loomingulist vaheldust, kus saab õppida midagi uut ning mängida mõtete ja ideedega. Animatsiooni tegemine on meeskonnatöö ja animatsioon põnev väljendusvahend, mille piiriks on ainult enda fantaasia.

Nii saab animatöötoas

• mõelda läbi ja kujutada animatsiooni kaudu olulisi teemasid või teostada konkreetset filmiideed,
  • aja maha võtta ja töökaaslastega mõnusalt aega veeta,
  • sulatada jääd meeskonnaliikmete vahel ning avastada loomingulisi ja humoorikaid inimesi enda ümber.
Tavapärase töötoa kirjeldus

Töötoa jooksul tutvume animatsiooni ja selle erinevate liikidega ning praktilises osas kavandame ja viime ellu oma filmiidee.

Tavapärast töötuba alustame väikese, lõbusa filmitrikkidega animatsiooni tegemisega, kus osalised on ise tegelasteks. Seejärel asuvad nad väiksemates gruppides tegema oma animatsioone.

Töötoa jooksul läbitakse kõik filmi tegemise etapid tegelaste loomisest kuni monteerimiseni ja võimalusel helindamiseni. Töötoa lõpus vaatame üheskoos tehtut.

Tehtud animatsioonid saadame pärast töötuba Teile e-mailiga allalaetava lingina.

Hea animatsiooni töötuba kestab 2,5 h.
Saab hakkama ka 2 tunniga.

Töötoa jooksul on aega ka väikeseks suupisteks ning meil on olemas väike köök, kus saab vajadusel toidud serveerimiseksette valmistada – olemas vesi, kohvi või tee tegemise võimalus, serveerimisnõud, kohvitassid.
Me ise toitlustusteenust kahjuks ei paku.

Töötuppa saab tulla meie juurde Animakooli aga hea meelega tuleme ka Teie juurde.

Teie juurde tulekul on hind pisut kallim. Teie juures töötoa läbiviimiseks on vaja vaid ruumi laudade ja toolidega, elektrit ja filmide vaatamiseks projektorit või suurt ekraani, ülejäänu eest muretseme meie!

2,5 h töötoa hind
  • Meie juures:
    kuni 12 osalejale 190 eurot
    kuni 24 osalejale 310 eurot
    kuni 36 osalejale 425 eurot
  • Teie juures:
    kuni 12 osalejale 255 eurot
    kuni 24 osalejale 405 eurot
    kuni 36 osalejale 565 eurot
    kuni 48 osalejale 710 eurot

*väljaspool Tallinnat lisandub transporditasu 0,30 €/km
** riigipühadel toimuvad töötoad on pisut kallimad (juhendajate palk riigipühal on kõrgem ☺️)

Hinnale ei lisandu käibemaksu ning hinna sees on kõik töötoa jaoks vajalikud materjalid ja tehnika kasutamine.

Võta ühendust

Kui Teil on mõni põnev idee või erisoov, võtke meiega ühendust ja me anname lisainfot või mõtleme Teiega koos välja toreda ürituse!

Saada e-mail info@animakool.ee või täida kontaktivorm