Animaringid

Animaringis saab iga osaleja ise katsetada, kuidas käib animatsioonide tegemine ning proovida kätt kõigis filmi tegemises olulistes rollides ja valmimise etappides – loo ja tegelaskuju loomine, animeerimine, monteerimine, helindamine.

Õppetöö käigus tutvuvad osalised erinevate animatsiooni liikide ja tehnikatega – lamenuku tehnika, joonisfilm, nukufilm, digianimatsioon. Igaühel valmib õppeaasta lõpuks üksi või koostöös kaaslastega mitu lühikest animatsiooni.

Animatsioon sobib igas vanuses lastele ja noortele.

Animatsioon on väga hea võimalus kooli projektitöö teostamiseks.

Õppetöö läbiviimise aluseks on õppekava Animafilm 81661, mis seob metoodiliselt erinevad kunstiliigid (kirjandus, kujutav kunst, muusika, liikumine jne) ühtseks tervikuks filmikunstis.

Tallinna Kesklinna Põhikooli Animaring
Jätkame ka sel sügisel läbi kooliaasta kestva Animaringi läbiviimisega Tallinna Kesklinna Põhikoolis. Ootame jätkama kõiki oma eelmiste aastate osalejaid ja põnevusega ootame ka uusi animatsioonihuvilisi meie ridadesse. Animaring on avatud ka Tallinna Reaalkooli õpilastele. Tasudes kogu õppeaasta tasu korraga, soodustus 10%.
Puhasta

Animaringidesse registreerides nõustud õppetöö tingimustega

Animaringid koolides ja noortekeskustes
Igal õppeaastal viime läbi animaringe lisaks Tallinna Kesklinna Põhikoolile ka teistes koolides ja noortekeskustes. 2021/22 õppeaastal viime animaringe läbi taas Tondi Põhikooli õpilastele ja Jakob Westholmi Gümnaasiumis. Õpilased neisse animaringidesse registreerib kool või noortekeskus ise.  2020/21 õppeaastal viime animaringe läbi Tondi Põhikooli õpilastele, Ruila Põhikoolis ja Jakob Westholmi Gümnaasiumis. Varasematel aastatel on lapsed koos meiega animatsioone teinud Sauel, Kiilis, Rocca al Mare Koolis, Tallinna Vaba Waldorfkoolis.

Kui soovid, et tuleksime Sinu kooli või noortekeskusesse või rahvamajja animaringi läbi viima – võta meiega ühendust!

Võta ühendust

Võtke meiega ühendust, kui soovite küsida lisainfot, kuidas saame tulla Teie juurde kooli, lasteaeda või noortekeskusesse animaringi läbi viima: