fbpx
Töötoad

Tüdrukute õhtu

Meie juures saab korraldada ägeda tüdrukute õhtu ja  teha koos parima seltskonnaga laheda animatsiooni (või mitu) kas pulmapeol näitamiseks, peigmehele kingituseks või lihtsalt meenutamaks seda vahvat pidu oma parimate sõprade seltskonnas.

Kui endal päris selget mõtet ei ole, millest filmi teha, siis meie aitame ideega! Kõik animatsiooni tegemiseks on kohapeal olemas.
Meie juures saab ka väikse laua katta – selle jaoks vajaliku palume Teil endal kaasa võtta

Tavapärane töötuba kestab 2,5 h, aga soovi korral saab ka lühemalt või pikemalt.

Tavapärase töötoa kirjeldus

Töötoa jooksul tutvume animatsiooni ja selle erinevate liikidega ning praktilises osas kavandame ja viime ellu oma filmiidee.

Tavapärast töötuba alustame väikese, lõbusa filmitrikkidega animatsiooni tegemisega, kus osalised on ise tegelasteks.  Seejärel asuvad nad väiksemates gruppides tegema oma animatsioone.

Töötoa jooksul läbitakse kõik filmi tegemise etapid tegelaste loomisest kuni monteerimiseni ja võimalusel helindamiseni. Töötoa lõpus vaatama üheskoos tehtut.

Lisaks toredale ajaveetmisele saab siit kaasa päris ise tehtud animatsioonid – kas siis tervele uuele suguvõsale jagamiseks või omavahel meenutamiseks. Tehtud animatsioonid saadame pärast töötuba Teile e-mailiga allalaetava lingina.

Võite meid ka enda juurde külla kutsuda, me võtame kõik animatsioonide tegemiseks vajaliku kaasa, teie poolt on vaja laudu-toole, elektrit.

2,5 h töötoa hind

Meie juures kuni 15 osalejat 230 eurot;

Väljas kuni 15 osalejat 345 eurot.

*väljaspool Tallinnat lisandub transporditasu 0,30 €/km
** riigipühadel toimuvad töötoad on pisut kallimad (juhendajate palk riigipühal on kõrgem ☺️)

Hinnale ei lisandu käibemaksu ning hinna sees on kõik töötoa jaoks vajalikud materjalid ja tehnika kasutamine.

Võta ühendust

Saada e-mail info@animakool.ee või täida kontaktivorm