Töötoad

Rändstuudio

Kutsuge meid oma üritusele animatsiooni töötuba läbi viima!

Teeme töötube lastele ja täiskasvanutele, eesti või inglise keels (vene keelega saame ka hakkama) või paneme hoopis püsti animatsioonitelgi Teie firma suvepäevadel või festivalil.

Meie võtame omalt poolt kaasa kõik animatsioonide tegemiseks vajaliku. Teie poolt on: osalised, elekter, ruum või varjualune (tuule ja vihma eest vajame kaitset) ja olenevalt tegevusest ka lauad, toolid.

Laste jõulupeole
Sisustage laste jõulupidu multika töötoaga, kus avastame animatsioonimaagiat. Ehk kuidas multikas pildid liikuma hakkavad ning valmib vahva jõuluteemaline filmiklipp, mis jääb kõigile osalistele mälestuseks. Kuni 5-aastased lapsed vajavad töötoas täiskasvanud kaaslase abi, aga ka kõige väiksematele leiame eakohase võimaluse filmi panustada. Tavapärane hea töötuba kestab kuni 2,5 h, aga saab ka lühemalt või pikemalt. Tehtud animatsioone saab peo lõpus ka üheskoos vaadata.
Suvepäevadele
Suvepäevadel saame pakkuda tegevust nii väikestele kui suurtele. Kutsuge meid huvitavalt ja harivalt oma ettevõtte töötajate laste aega veetma või lahutage hoopis ettevõtte meeskonnaga animatsioone tehes meelt. Lastele on võimalik korraldada kindla alguse ja lõpuga töötuba, kus grupis töötades valmivad lühikesed klipikesed või avada animatsioonijaam, kust huvilised saavad päeva jooksul läbi astuda ja proovida kuidas pildid liikuma pannakse. Täiskasvanutele sobib meelelahutuslikus võtmes meeskonna animatsioonitöötuba.

Võta ühendust:

Saada e-mail info@animakool.ee või täida kontaktivorm

Oleme teinud väljaspool Animakooli ruume selliseid animatsioone:

Liivaanimatsioon kohvikus:

Meeskonna jõulutervitus: