fbpx

Registreerimine Animakooli huvikooli 2023/2024 õppeaastaks on alanud

Animakool on lõbus ja loominguline koht, kus lapsed saavad arendada oma kunsti- ja filmioskusi. Meie kursustel saavad lapsed tuttavaks erinevate animatsioonitehnikate ja -võimalustega. Me näitame neile, kuidas kasutada erinevaid programme ja seadmeid. Me aitame neil välja mõelda oma tegelased ja lood ning toetame neid, et nad saaksid oma idee võimalikult hästi teoks teha ja sünniks nende omanäoline animatsioon. 

Animakooli huvikoolis on väikesed rühmad ja individuaalne lähenemine. Meie õpetajad on kogenud oma ala fännid, kes oskavad innustada ja lapsi juhendada. Meie eesmärk on anda lastele võimalus väljendada oma loovust ja fantaasiat ning ühtlasi avastada ka animatsiooni maailma.

Huvikooli ootame lapsi ja noori vanuses 5+ aastat. Kursused on rühmitatud vanusegrupiti. Sama vanusegrupi erinevatel kursustel on erinev tunnipikkus ja/või juhendaja. Iga kursus kohtub korra nädalas. Tutvu huvikooli infoga ja kursuste kavaga siin.

Registreerimine järgmiseks õppeaastaks on nüüd avatud!

NB! Kohtade arv igal kursusel on piiratud! Registreeri oma laps Animakooli huvikooli juba täna.

Toeta animakooli

Iga Teie lisatoetus on meie jaoks väga oluline! Selle abil saame panustada enam oma õppevahendite kaasajastamisse.

Mis teoksil

KõikUued
ARSi hüpikmüügi töötuba

ARS hüpikmüük 9. detsember Peagi on käes iga-aastane ARSi hüpikmüük!  Laupäeval, 9. detsembril, on...

Loe edasi
Hundu suurele ekraanile

Hundu suurele ekraanile   Kas Sa Hundut tead?  Hundu on üks lahe tegelane, kellega...

Loe edasi
Loomaaia lood ehk ANIMAlsSCHOOL

Teadushuvi õpipäevad: Loomaaia lood ehk ANIMAlsSCHOOL Esmakordselt toimuvad Animakoolis teadushuvi õpipäevad “Loomaaia lood ehk...

Loe edasi