fbpx

Täiskasvanute kursused

Kursus kõigile suurtele multikasõpradele: õhtud täis maagiat ja uusi oskusi!

Seekord vaatame erinevaid animatsioonitehnikaid lähemalt ja õpime neid eraldi kursustel – ikka selleks, et saada paremad oskused ja rohkem katsetada. Kursuse lõpuks valmib osalejal oma filmike! Loovus, tehnoloogia ja võlukunst käsikäes 🙂

Kõik kursused toimuvad esmaspäeviti, iga kord 2 tundi kell 17:30-19:30
Pärnu mnt. 154, Tallinn 

  • Lamenuku animatsioon 23.01-13.2.2023, kursuse hind 120 eurot.
  • Nukufilm green screeniga 20.02-13.03.2023, kursuse hind 150 eurot.
  • 3D Modelleerimise kursus Blender programmiga 20.03-24.04, kursuse hind 180 eurot.
  • Nutianimatsioon 8.-29.05.2023, kursuse hind 150 eurot.

 

Soodustused mitmel kursusel osalemisel: 2 kursust -10%, 3 kursust -15%, 4 kursust -20%.

Kursused on registreeritud EHISes, täiskasvanuhariduse maj.tegevuse teade nr 207399
Kursuse läbinule tunnistus.

Animatsioonitehnikaid tutvustavad lühikursused täiskasvanutele annavad võimaluse ise läbi proovida ja saada algteadmised erinevatest animatsiooni liikidest. Iga animatisoonitehnikaga käib kaasas ka põgus filmi valmimisetappide läbimine: idee, materjalide teostus,  animeerimine (ajastamine), monteerimine, helindamine ja failide eksportimine. Osalejal valmib nn visandiplokk animatsiooniklippidega, katsetustega. Kursus on tööprotsessikeskne, kus eesmärgiks on praktiline läbikatsetamine.

 Kursusel osaleja saab ettekujutuse animatsiooni põhimõtetest, valmimisviisidest ja võimalustest.

Rohkem infot ja registreerimine:
https://animakool.ee/animaope/luhikursused/taiskasvanute-kursused

Mis teoksil

KõikUued

Tallinna vanalinna päevade anima võistlus

Tallinna vanalinna päevade anima võistlus Tule 2.-4. juunini Tallinna vanalinna päevade laste- ja noortealale...

Loe edasi

Veeda lapsega koos kvaliteetaega ühiselt multikat tehes

Veeda lapsega koos kvaliteetaega Täna on 1. juuni – lastekaitsepäev või ka lastepäev. Eeskujuliikumise...

Loe edasi
Suvevaheaja kursused

Avatud registreerimine juunis toimuvatele suvevaheaja kursustele

Avatud registreerimine juunis toimuvatele suvevaheja kursustele Mõnus suvevaheaeg saab avapaugu Animakooli lühikursustega!Kaks päeva täis...

Loe edasi
Lühikursused

Täiskasvanute kursused

Kursus kõigile suurtele multikasõpradele – õhtud täis maagiat ja põnevust ning uusi oskusi!

Kursused on registreeritud EHISes, täiskasvanuhariduse maj.tegevuse teade nr 207399
Kursuse läbinule tunnistus.

Lisainfo

Küsimuste korral võta meiega ühendust: info@animakool.ee
või helista: +372 5303 7660

Koolitustel osalemise üldised tingimused

3D Modelleerimise kursus Blender programmiga
Käesolev kursus on hea sissejuhatus 3D maailma ehk digitaalsete kujutiste modelleerimisse. Kursus annab ülevaate, kuidas ehitada 3D keskkonda, modelleerida tegelaskuju ja objekte ning need liikuma panna.
Blender on vabavaraline arvutiprogramm, mis töötab nii Windowsis kui ka Mac’iga. Blender annab väga palju võimalusi modelleerimiseks, tekstuurimiseks, animeerimiseks ja programmeerimiseks. Kuna oleme animatsioonikool, siis käesoleval kursusel on eelkõige fookuses just Blenderi võimalused animatsioonide loomiseks. Samas annab see kursus üldised teadmised 3D vallas, mida hiljeb saab enda soovitud suunal edasi arendada (ruumikujundus, mudelite loomine ja liigutamine ning palju muud).
Tundide sisukirjeldus: 1. tund – tutvumine programmiga, tööriistade ja shortcut’idega; objektide loomine erinevate võtetega. 2. tund – ruumi/keskkonna loomine. 3. tund – tegelaskuju modelleerimine. 4. tund – värvimise ja tekstuuride lisamise võimalused. 5. ja 6. tund – animeerimine, objekti liikuma panemine.
! Kui oled varem Blender programmi kasutanud, aga tahaksid osa võtta ühest või mitmest kursuse tunnist eraldi – kirjuta info@animakool.ee
Info
Kursust viib läbi Nukufilmi Lastestuudio juhendaja Erik Alunurm (meie juhendajatega saab tutvuda siin). Kursuse maht kokku 12 tundi / 16 akadeemilist tundi. Hinna sees materjal ja töövahendid, sealhulgas vajaliku tehnika ning tarkvara kasutus. Tunnid toimuvad iganädalaselt 6 korral esmaspäeviti, 3.-24. aprill ja 8.-15. mai 2023, kell 17:30-19:30.
Nukufilm green screeniga
Tutvume ruumilse ehk kolmemõõtmelise animatsiooni võtete ja nippidega ning katsetame objekti ja plastiliini animatsiooniga.
Nukufilm – kolmemõõtmeline animatsioon greenscreeniga
Nukufilmi tutvustaval lühikursusel proovime ise läbi filmi valmimise etappide kaupa: idee, materjalide teostus, animeerimine (ajastamine), monteerimine, helindamine ja failide eksportimine. Tutvume ruumilise ehk kolmemõõtmelise animatsiooni võtete ja nippidega. Katsetame objekti ja plastiliini animatsiooniga. Ehitame ise animeeritava nukufilmi nuku traatkarkassile.  Animeerime tegelast rohelisel taustal (green screen), et monteerimisel lisada soovitud taustapilt. Tutvume mõistetega: staatika, kiirendus, aeglustus; kaamera, valgus ja valgustamine; valguse omadused ja tähtsus. Monteerimine, helindamine ja vaatamine on iga klipi meisterdamise osa. Kursuse igapäevane töö toimub stuudio tehnika ja tarkvaraga. Kui kavas on töö nutiseadme (mobiiltelefon, tahvelarvuti) vabavaraprogrammidega, kasutatakse õpilase isiklikke nutiseadmeid. Programmidest kasutame pildistamiseks Canon Eos Utility, monteerimiseks Adobe Premiere Elements 11 ja Dragonframe, fototöötluseks Photoshop Cs5. Lisaks mitmeid vabavaraprogramme digitaalseks joonistamiseks, animeerimiseks, 3D modelleerimiseks ning nutitelefone, tahvelarvuteid koos järgmiste vabavaraliste rakendustega: Stop Motion Studio, Kinemaster, Flipaclip. Pildistame Canon peegelkaameratega ja monteerime Windows operatsioonisüsteemis Dell sülearvutitega.
Osalejal valmib visandiplokk oma animatsiooniklippidega. Kursus on tööprotsessikeskne, kus eesmärgiks on praktiline läbikatsetamine. Kursusel osaleja saab ettekujutuse animatsiooni põhimõtetest, valmimisviisidest ja võimalustest.
Info
nukufilmi kursus
Kursust viib läbi Nukufilmi Lastestuudio juhendaja Erik Alunurm (meie juhendajatega saab tutvuda siin). Kursuse maht kokku 8 tundi / 10,7 akadeemilist tundi. Hinna sees materjal ja töövahendid, sealhulgas vajaliku tehnika ning tarkvara kasutus. Tunnid toimuvad iganädalaselt 4 korral esmaspäeviti, kell 17:30-19:30.

Kui huvilisel on soov teostada ainult oma konkreetset filmiprojekti, mitte tutvuda kursusel käsitletava teemaga, siis on võimalik osaleda projektitundides.
Projektitund I toimub esmaspäeviti kell 18:30-19:30.

Huvi korral võtke ühendust: info@animakool.ee