fbpx
Sissejuhatav animatsioonikoolitus
Koolitusel osalemiseks ei ole vaja teadmisi animatsioonist. Osalemise eelduseks on esmane arvutioskus. Koolitusele on vaja kaasa võtta nutiseade (mobiiltelefon või tahvalarvuti).
Koolitus annab hea ülevaate animatsioonist, erinevatest animatsiooni tehnikatest ja oskused animatsiooni ühildamiseks õppetundidesse. Koolituse käigus saab teoreetilise ülevaate filmikeelest ja praktiliste ülesannete käigus ülevaate joonisfilmi, lamenuku, piksilatsiooni ja nukufilmi tehnikatest. Koolitusel tutvustame ja kasutame vabavaralisi programme ja nutiseadmeid – selliselt anname edasi teadmised, kuidas teha animatsioone olemasoleva tehnikaga ja lisakulutusi tegemata. Saadud teadmised on aluspõhjaks ka teiste programmide kasutamisel. Koolituspäeva jooksul õpitakse tegema joonisfilmi gifi internetis, vabavaralise rakendusega (nutitelefon, tahvelarvuti) lamenuku animatsiooni meeskonnatööna. Lisaks tutvustatakse erinevaid animatsiooni tegemiseks sobilikke vabavaraprogramme. Kui jääb aega tehakse ka väike piksillatsiooni katsetus. Lisaks erinevatele animatsioonitehnikatele õpime monteerimist, helindamist ja video eksportimist. Koolituse jooksul tehtud animatsioonid saadetakse igale osalejale allalaetava lingina. Osalejatele väljastatakse koolituse lõpus tunnistus.
Info
Tallinna koolitused toimuvad aadressil Pärnu mnt 154, ARS’i maja hoovimajas asuvas Nukufilmi Lastestuudio Animatsioonikoolis. Ühe koolituse tasu on 120 eurot. Kahele või enamale samast organisatsioonist osalejale 10% allahindlus. Sissejuhatavale ja edasijõudnute koolitusele korraga registreerumisel 10% allahindlus mõlema koolituse hinnast. Lisainfot saab küsida kirjutades info@animakool.ee või helistades 5303 7660 Registreerudes kursustele, nõustud õppetöö tingimustega