Sünnipäevad

Eelbroneerimine

Broneerimise Info

Peale broneerimist anname Teile teada, kas Teie valitud aeg on vaba. Sel juhul ootame broneerimistasu kolme päeva jooksul.

Kui Teie valitud aeg on juba kinni või ootel, siis helistame / kirjutame Teile ja pakume Teile teist aega.

Broneerimistasu on 50 eurot.

Tutvuge kindlasti meie sünnipäeva töötoa broneerimise, selle eest tasumise korra ja kodukorraga.

Broneerimistasu tasudes kinnitate ka oma nõusolekut antud tingimustega.

Aeg

Meie juures Animakooli ruumides saab septembrist maini pidada sünnipäevi reede õhtuti või laupäeval, pühapäeval.

• Reedeti 17:00 – 19:30
  • Laupäeviti: 12:00 – 14:30; 15:00 – 17:30; 18:00 – 20:30
  • Pühapäeviti: 11:00 – 13:30; 14:00-16:30; 17:00-19:30
  • Teie juures Teie valitud ajal – klient valib aja vabalt
  • Koolivaheaegadel ja suvel küsige ka teiste aegade kohta.

Sünnipäeva broneerimistingimused

Tasumise tingimused:
Teie broneeringu kinnitab broneerimistasu 50 euro tasumine. Palume selle tasuda kolme päeva jooksul pärast meiepoolset kuupäeva ja kellaaja kinnituskirja pangaülekandega
Saaja: MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
Konto: EE442200221019555914
Selgitus: Broneering, kuupäev ja kellaaeg, broneerija nimi

Peale broneerimistasu laekumist esitatakse kliendile arve, mille tasumise tähtaeg on nädal enne üritust. Ürituse kogusummast on maha arvestatud broneerimistasu. Kui nädal enne broneeringut pole ürituse tasu laekunud, on MTÜ Nukufilmi Lastestuudio Animakoolil õigus üritus ära jätta. Broneerimistasu ei kuulu sel juhul tagastamisele.

Broneeringu tühistamisel 20 päeva enne üritust on broneerimistasu tagastatav. Kui broneering tühistatakse hiljem kui 20 päeva enne üritust võib MTÜ Nukufilmi Lastestuudio mitte tagastada broneerimistasu.

Kui ürituse toimumiseni on jäänud vähem kui 10 tööpäeva, esitame Teile arve kogu ürituse maksumusega.

Ürituse arve tuleb tasuda ettemaksena, arve tasumine kinnitab ürituse toimumise.

Kodukord

• Palume Nukufilmi Lastestuudios käituda viisakalt ja hoolivalt, et kõigil, nii külalistel kui stuudio töötajatel, oleks hea olla.
  • Samuti palume hoolsuse ja tähelepanelikkusega kasutada Nukufilmi Lastestuudio vara ja tehnikat, et ka teised saaksid peale Teid multikat valmistada. Vara lõhkumisel kuulub ese täies ulatuses hüvitamisele ürituse tellija poolt.
  • Ürituse tellijal palume kinni pidada kokku lepitud osalejate arvust, et kõik külalised oleksid hoolitsetud ja saaksid tähelepanu ning ka meie juhendajad oleksid hoitud. Kui töötoast võtab osa kokku lepitust rohkem osalejaid, on Animakoolil õigus nõuda täiendavat tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale. Osalejaks loetakse külastajat, kes osaleb animafilmi tegemisel ja seega vajab juhendamist.
  • Me käime oma ruumides sussides või vahetusjalanõudega ja palume vajadusel külalistel vahetusjalanõud kaasa võtta.
  • Ootame teid kuni 15 minutit enne sünnipäeva, et kõik saaksid end õigeks ajaks valmis sättida ja sünnipäevaga pihta hakata. Ka lahkumiseks oleme arvestanud 15 minutit peale sünnipäeva. Sünnipäev kestab 2,5 tundi, mille jooksul valmib lõbus animafilm, mis jääb Teile ka mälestuseks.
  • Meie köögist võetud kasutatud nõud palume Teil peo lõpus panna nõudepesumasinasse.