Koolivaheaja kursused

Sügisesel koolivaheajal on võimalus taas animatsiooni õppida meie lühikursustel!

Sügiskooli kursused toimuvad: 25.-28. oktoober

Pakume eri vanuses lastele ja noortele põnevaid kursuseid, kus saab õppida erinevaid animatsioonitehnikaid ja läbi selle arendada loovust ning omandada uusi oskusi ja teadmisi. Animatsioon ühendab endas mitut erinevat kunsti valdkonda. Kursustel osaleja ei pea olema “super” joonistaja, fantaseerija või tehnika tundja – meie leiame igaühele sobivad loo jutustamise vahendid ning aitame ka päris oma loo juurde jõudmiseni.

• Sügiskoolis õpime loovate tehnikate abil animatsioonide tegemist ideest esilinastuseni.
  • Proovime kunstniku, animaatori ja operaatori rolle.
  • Õpime lava kujundama, kaameraga pildistama ja monteerima.
  • Arendame loovust individuaalselt ja meeskonnas.

Kursustele registreerides nõustud õppetöö tingimustega

Lühikursuste info

Kursused toimuvad 4 tööpäeval ja kestavad 2 tundi (koos väikese snäkipausiga).

Kokku on kursuse kestvuseks 8 tundi.

Kursused toimuvad tavapäraselt Animakooli stuudios, Pärnu mnt 154, aegajalt ka mujal.

Iga osaleja saab kursuse lõpus kaasa enda tehtud animatsoonid.

25.-28. oktoobri kursused
Mänguasjade salajane elu
Alates 7-aastastele
Teeme animatsioone oma lemmik mänguasjadega ja paneme nad animatsioonide tegelasteks.
Joonisfilm
Alates 9-aastastele
Kursus joonistamishuvilistele, kus paneme oma joonistatud tegelsed filmis liikuma.
Digianimatsioon
Alates 12-aastastele
Teeme animatsioone arvutis ja proovime erinevaid vabavaralisi animatsiooniprogramme.
3D Modelleerimine
Alates 12-aastastele