Nukufilm ja green screen õpetajatele

12 laos

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Koolituspäeva jooksul õpime ise tegema animeeritavat nukku kättesaadavatest materjalidest ja nukkude ning teiste kolmemõõtmeliste esemete animeerimist ehk nukufilmi tegemist. Lisaks sellele õpime kasutama rohelise ekraani ehk “green screeni” tehnikaid ja selle abil lisama filmidele eriefekte, näiteks filmi tegevuspaiga vahetamine (foto kasutamine taustana). Lisaks õpime monteerimist, helindamist ja video eksportimist.

Koolitusel keskendume põhjalikumalt aeganõudvamatele animatsiooni tehnikatele, kasutades selleks nutiseadmeid ja vabavaralisi rakendusi. Õpitavat on võimalik kasutada kooli õppetöö läbiviimisel, et mitmekesistada seeläbi koolitunde ja arendada õpilaste loovust. Koolituse oleme koostanud selliselt, et edasine iseseisev animatsioonide tegemine ei eeldaks rahaliste kulutuste tegemist või kallite tehniliste vahendite soetamist.

Koolituse jooksul tehtud animatsioonid saadetakse igale osalejale allalaetava lingina.
Osalejatele väljastatakse koolituse lõpus tunnistus.

Koolitusel osalemise eelduseks esmane arvutioskus.