Edasijõudnute animatsioonikoolitus – nukufilm ja green screen

120 

12 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Koolitusel osalemise eelduseks on kas iseseisvalt, mõnel eelneval meie või mõne teise koolitaja korraldatud koolitusel saadud algteadmised animatsioonist ja esmane arvutioskus.

Koolituspäeva jooksul õpitakse ise tegema animeeritavat nukku kasutades selleks kergesti kättesaadavaid materjale ning nukkude ja muude kolmemõõtmeliste esemete animeerimist ehk nukufilmi tegemist. Lisaks sellele õpime kasutama rohelist ekraani ehk “green screen’i” tehnikaid ja selle abil lisama filmidele eriefekte, näiteks filmi tegevuspaiga vahetamine (foto kasutamine). Lisaks erinevatele animatsioonitehnikatele õpime monteerimist, helindamist ja video eksportimist.

Koolitusel keskendume põhjalikumalt aeganõudvamatele animatsiooni tehnikatele. Koolitus annab ülevaate nukufilmi ja green screen võimalustest. Koolituse jooksul kasutame nutiseadmeid ja vabavaralisi rakendusi. Õpitavat on võimalik kasutada kooli õppetöö läbiviimisel, mitmekesistada seeläbi koolitunde ja arendada õpilaste loovust. Koolituse oleme koostanud selliselt, et edasine iseseisev animatsioonide tegemine ei eeldaks rahaliste kulutuste tegemist või kallite tehniliste vahendite soetamist.

Koolituse jooksul tehtud animatsioonid saadetakse igale osalejale allalaetava lingina.
Osalejatele väljastatakse koolituse lõpus tunnistus.