Sünnipäeva töötuba

Jalad Maas

Sünnipäev “Jalad maas” sobib veidi vanematele lastele. Soovitame alates 8-aastastele.

Sünnipäeval „Jalad maas“ teeme nukufilmi kolmemõõtmeliste nukkudega, keda saab erinevalt lamenukust jalgadele püsti seisma panna. Siin töötoas arendame oma voolimisoskust ja anname tegelastele kuju plastiliinist.

Enne nukkude meisterdamist mõtleme välja ka loo ja kes seal loos üldse seiklevad. Koos sõpradega on loo mõtlemine lõbus ja lihtne. Siis teeme tegelased ja meisterdame nende tegevusele taustad. Õpime, kuidas nukke animeerida ehk neid ekraanil ellu äratada ja liikuma panna.

Sünnipäeva alguses teeme väikse sissejuhatus animatsiooni ja kõigepealt tutvume veel ühe animatsiooni tehnikaga – piksillatsiooniga. Piksillatsioon lubab teha igasuguseid vahvaid trikke ja silmamoondusi. Siin saavad multika tegelasteks sünnipäevalised ise ja nii teeme valmis väikse vindiga liikuva sünnipäevapildi.

Nii multika kui meisterdatud tegelased saavad osalejad koju kaasa võtta ja mälestuseks jätta.

Töötuba kestab 2,5 tundi.

Hind

Meie juures
kuni 12 osalejat 200 eurot;
kuni 24 osalejat 310 eurot;
kuni 36 osalejat 430 eurot.

Väljas
kuni 12 osalejat 260 eurot;
kuni 24 osalejat 410 eurot;
kuni 36 osalejat 570 eurot.

Käesolevale hinnale ei lisandu käibemaksu.
* Tallinna piirest väljaspoole tulekul lisandub transporditasu
** riigipühadel toimuvad töötoad on pisut kallimad (juhendajate palk riigipühal on kõrgem) ☺️

Broneerimistasu on 50 eurot.

Tutvuge kindlasti meie sünnipäeva töötoa broneerimise, selle eest tasumise korra ja kodukorraga.

Broneerimistasu tasudes kinnitate ka oma nõusolekut antud tingimustega.

AEG

Meie juures Animakooli ruumides saab septembrist maini pidada sünnipäevi reede õhtuti või laupäeval, pühapäeval.

Koolivaheaegadel ja suvel küsige ka teiste aegade kohta.

• Reedeti 17:00 – 19:30
  • Laupäeviti: 12:00 – 14:30; 15:00 – 17:30; 18:00 – 20:30
  • Pühapäeviti: 11:00 – 13:30; 14:00-16:30; 17:00-19:30
  • Teie juures Teie valitud ajal – klient valib aja vabalt
Söögid-joogid

Söökide valikul soovitame nn rootsi lauda – pidulistel on tavaliselt väga põnev ja töötuba tegevust täis ning söömisele väga palju aega pühenduda ei ole. Töötoa lõpus on kindlasti hea hetk tordi või kringli söömiseks ja soovi korral küünalde ära puhumiseks. Soovi korral võtke tordile küünlad kaasa!

Kohapeal on meil olemas kaks morsikannu, veekeedukann, filterkohvi masin, presskann, väike teekann, viis suuremat taldrikut vaagnateks, mõned kausid, 20 kruusi ja klaasi, väiksed taldrikud, lõikelaud, tordilabidas, lõikenoad. Ülejäänud vajalik tuleks endal kaasa võtta.

Parkimine

Animakooli külastajad saavad kasutada parkimiseks üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks.
Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi.
Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi.

Sünnipäev Teie kodus või mujal ruumides

Saame Teie juures teha Pikutajate, Jalad maas, Terav pliiats ja Väiksesd võlurid töötube kindlasti. Pea pilvedes töötoa jaoks vajame lisaks võimalust riputada suurele seinapinnale roheline kangas ehk green screen ning ruumis peab olema vabamalt liikumisruumi ehk väga väikses ruumis me kahjuks jääme hätta.
Õues ilma varjualuseta töötuba me teha ei saa, sest seal lendavad meie tegelased tuule toetusel laia maailma laiali.
Teie ruumides on meil vaja laudu ja toole osalejatele, elektrit ja tehtud animatsioonide koos vaatamiseks projektorit või suuremat ekraani/televiisorit.