fbpx
Sünnipäeva töötuba

Pea pilvedes

Sünnipäev sobib alates 10-aastastele. Sünnipäeval saab osaleda kuni 15 osalejat ja töötuba viib läbi kaks juhendajat.

Sünnipäeval „Pea pilvedes“ võib tõesti pea pilvedesse sattuda koos ülejäänud sinuga. Või veel kõrgemale kosmosesse või hoopis ookeani sügavustesse. Siin sünnipäeval tegeleme lisaks animatsioonile ka videoga ning katsetame filmitrikkide ja eriefektidega. Suureks abiks on siin meie roheliseks värvitud sein, mida kasutame green screenina. See sünnipäeva töötuba sobib eriti hästi näitlemispisikuga osalistele.

Green screen on roheline taust, mille abil pannakse filmitegelased igasugustesse põnevatesse maailmadesse või pannakse tegelastele endile külge imetabaseid kostüüme või kehasid. Meie juures saab filmida üles nii iseend kui oma multikategelasi ning teha lihtsamaid trikke, mida roheline pind ning video- ja animatsioonitehnikad pakuvad.

Üheks selliseks tehnikaks on piksillatsioon, kus animeerime sünnipäevalised ära ja teeme neist väikse vindiga liikuva sünnipäevapildi. Animatsioonis ja filmis saab võimatu võimalikuks muuta ning mängida pildikeelega.

Töötuba kestab 2,5 tundi.

Hind

Meie juures
kuni 15 osalejat 255 eurot;

Väljas
Väljas kuni 15 osalejat 345 eurot.

Käesolevale hinnale ei lisandu käibemaksu.
* Tallinna piirest väljaspoole tulekul lisandub transporditasu
** riigipühadel toimuvad töötoad on pisut kallimad (juhendajate palk riigipühal on kõrgem) ☺️

Broneerimistasu on 50 eurot.

Tutvuge kindlasti meie sünnipäeva töötoa broneerimise, selle eest tasumise korra ja kodukorraga.

Broneerimistasu tasudes kinnitate ka oma nõusolekut antud tingimustega.

AEG

Meie juures Animakooli ruumides saab septembrist maini pidada sünnipäevi reede õhtuti või laupäeval, pühapäeval.

Koolivaheaegadel ja suvel küsige ka teiste aegade kohta.

  • Reedeti 17:00 – 19:30
  • Laupäeviti: 12:00 – 14:30; 15:00 – 17:30; 18:00 – 20:30
  • Pühapäeviti: 11:00 – 13:30; 14:00-16:30; 17:00-19:30
  • Teie juures Teie valitud ajal – klient valib aja vabalt
Söögid-joogid

Söökide valikul soovitame nn rootsi lauda – pidulistel on tavaliselt väga põnev ja töötuba tegevust täis ning söömisele väga palju aega pühenduda ei ole. Töötoa lõpus on kindlasti hea hetk tordi või kringli söömiseks ja soovi korral küünalde ära puhumiseks. Soovi korral võtke tordile küünlad kaasa!

Kohapeal on meil olemas kaks morsikannu, veekeedukann, filterkohvi masin, presskann, väike teekann, viis suuremat taldrikut vaagnateks, mõned kausid, 20 kruusi ja klaasi, väiksed taldrikud, lõikelaud, tordilabidas, lõikenoad. Ülejäänud vajalik tuleks endal kaasa võtta.

Parkimine

Animakooli külastajad saavad kasutada parkimiseks üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks.
Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi.
Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi.

Sünnipäev Teie kodus või mujal ruumides

Saame Teie juures teha Pikutajate, Jalad maas, Terav pliiats ja Väiksesd võlurid töötube kindlasti. Pea pilvedes töötoa jaoks vajame lisaks võimalust riputada suurele seinapinnale roheline kangas ehk green screen ning ruumis peab olema vabamalt liikumisruumi ehk väga väikses ruumis me kahjuks jääme hätta.
Õues ilma varjualuseta töötuba me teha ei saa, sest seal lendavad meie tegelased tuule toetusel laia maailma laiali.
Teie ruumides on meil vaja laudu ja toole osalejatele, elektrit ja tehtud animatsioonide koos vaatamiseks projektorit või suuremat ekraani/televiisorit.