fbpx
Sünnipäeva töötuba

Pikutajad

Sünnipäev “Pikutajad” sobib alates 6-aastastele sünnipäevalistele kuid ei ole sugugi igav vanematele lastele, noortele või täiskasvanutele.

Sünnipäev „Pikutajad“ on meil juba traditsiooniliseks muutunud lamenuku tehnikat tutvustav sünnipäeva töötuba, mis ei vea kunagi alt.

Lamenukud on kahemõõtmelised tegelased, mis tavaliselt meisterdatakse paberist. Nii teeme ka meie pabernukud ja õpime, mis nende juures silmas pidada, kui tahame neid animatsioonis kasutada. Siin saab tegelasi joonistada, aga meisterdada ka näiteks värvilisest paberist või kollaaži tehnikas erinevatest piltidest kokku panna.

Ka maailm, kus tegelased seiklevad tuleb lame ja joonistame selle paberi peale. Pabernukud on meie vaates selili maas, aga ega nad tegelikult pikalt pikutada saagi, kui me nad liikuma ja elama paneme. See tähendab, et õpime pabernukkude ellu toomise võlukunsti ehk animeerimist.

Lamenuku-multika meisterdamisele eelneb ka väike sissejuhatus animatsiooni ja kõige pealt tutvume veel ühe animatsiooni tehnikaga – piksillatsiooniga. Piksillatsioon lubab teha igasuguseid vahvaid trikke ja silmamoondusi. Siin saavad multikategelasteks sünnipäevalised ise ja nii teeme valmis väikse vindiga liikuva sünnipäevapildi.

Töötuba kestab 2,5 tundi.

Hind

Meie juures
kuni 12 osalejat 185 eurot;
kuni 24 osalejat 290 eurot;
kuni 36 osalejat 400 eurot.

Väljas
kuni 12 osalejat 240 eurot;
kuni 24 osalejat 380 eurot;
kuni 36 osalejat 530 eurot.

Käesolevale hinnale ei lisandu käibemaksu.
* Tallinna piirest väljaspoole tulekul lisandub transporditasu
** riigipühadel toimuvad töötoad on pisut kallimad (juhendajate palk riigipühal on kõrgem) ☺️

Broneerimistasu on 50 eurot.

Tutvuge kindlasti meie sünnipäeva töötoa broneerimise, selle eest tasumise korra ja kodukorraga.

Broneerimistasu tasudes kinnitate ka oma nõusolekut antud tingimustega.

AEG

Meie juures Animakooli ruumides saab septembrist maini pidada sünnipäevi reede õhtuti või laupäeval, pühapäeval.

Koolivaheaegadel ja suvel küsige ka teiste aegade kohta.

  • Reedeti 17:00 – 19:30
  • Laupäeviti: 12:00 – 14:30; 15:00 – 17:30; 18:00 – 20:30
  • Pühapäeviti: 11:00 – 13:30; 14:00-16:30; 17:00-19:30
  • Teie juures Teie valitud ajal – klient valib aja vabalt
Söögid-joogid

Söökide valikul soovitame nn rootsi lauda – pidulistel on tavaliselt väga põnev ja töötuba tegevust täis ning söömisele väga palju aega pühenduda ei ole. Töötoa lõpus on kindlasti hea hetk tordi või kringli söömiseks ja soovi korral küünalde ära puhumiseks. Soovi korral võtke tordile küünlad kaasa!

Kohapeal on meil olemas kaks morsikannu, veekeedukann, filterkohvi masin, presskann, väike teekann, viis suuremat taldrikut vaagnateks, mõned kausid, 20 kruusi ja klaasi, väiksed taldrikud, lõikelaud, tordilabidas, lõikenoad. Ülejäänud vajalik tuleks endal kaasa võtta.

Parkimine

Animakooli külastajad saavad kasutada parkimiseks üle tee Politseimaja kõrval asuvat parklat, millest osa on ka tasuta parkimiseks.
Meie pool teed bussipeatuse taga on ka Pargi ja Reisi parkla, mille kasutusvõimalustest saate siit lugeda: http://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi.
Ümbruses leidub ka teisi tasulise parkimise võimalusi.

Sünnipäev Teie kodus või mujal ruumides

Saame Teie juures teha Pikutajate, Jalad maas, Terav pliiats ja Väiksesd võlurid töötube kindlasti. Pea pilvedes töötoa jaoks vajame lisaks võimalust riputada suurele seinapinnale roheline kangas ehk green screen ning ruumis peab olema vabamalt liikumisruumi ehk väga väikses ruumis me kahjuks jääme hätta.
Õues ilma varjualuseta töötuba me teha ei saa, sest seal lendavad meie tegelased tuule toetusel laia maailma laiali.
Teie ruumides on meil vaja laudu ja toole osalejatele, elektrit ja tehtud animatsioonide koos vaatamiseks projektorit või suuremat ekraani/televiisorit.